درباره ما

شركت پارت پايا مداوا در سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با برگزارى كلاس هاي آموزشى در زمينه كاربري تجهيزات پزشكي و بيمارستاني و ارائه خدمات مهندسي و درماني در سطوح مختلف دانشگاهي و بيمارستاني آغاز نموده است.

اين مجموعه با هدف ايجاد بستري پويا براي آموزش و ارتقاي سطح علمي و عملي تكنسين ها و كاربران تجهيزات پزشكي از طريق تبادل معلومات و تجارب و همچنين ايجاد اشتغال براي جوانان و متخصصين مهندسي پزشكي تاسيس گرديده است.

گروه پارت پايا مداوا توانسته با دعوت از نخبگان و مجرب ترين اساتيد علوم پزشكي و مهندسي پزشكي گامي بزرگ را در راستاي آموزش فني و حرفه اي كشور بردارد. علاوه بر اين، تيم مديريت با بيش از ٢٠ سال سابقه درخشان در زمينه تجارت جهاني تجهيزات پزشكي و تجربه درخشان در ارايه مشاوره در تامين، تجهيز و خدمات نگهداري و تعمير تجهيزات پزشكي با افتخار آماده ارايه راه حل هاي مناسب در هر زمان و در هر مكان با توجه به بودجه افراد و برنامه ها را دارد.
 


رويكرد ما، ساده است. ما ابتدا گوش و سپس با شما كار را شروع مي كنيم تا در كنار شما به آنچه ايده آل شماست دست پيدا كنيم.


مأموريت، چشم انداز، ارزش ها

ماموريت ما، تهيه و ارائه بالاترين كيفيت و قابل انعطاف ترين خدمات در جهت رضايت مشتريان در طول زمان مشخص بر اساس بودجه مشخص براي افراد، فرآيندها و برنامه ها است.

چشم انداز ما، قرارگرفتن در قلب و ذهن افراد به عنوان قابل اطمينان ترين و قابل اعتمادترين تامين كننده خدمات آموزشي و تجهيزات پزشكي به گونه اي كه بدون توجه به اندازه و بودجه پروژه، تكميل موفقيت آميز هر پروژه از سوي مشريان، به ما سپرده شود. تنها در اين حالت است كه مشتريان ما پر شور تنها به ارائه خدمات مراقبتي از بيمار مي پردازند.

ارزش هاي ما در پارت پايا مداوا، متعهد بودن به موارد زير است؛

نظم
ما محيط كسب و كار خود را پاك ، تميز و فوق العاده سازمان يافته ايجاد كرده ايم تا انجام كسب و كار با ما از جمله اميال افراد باشد.

ساختار
ما بطور مداوم نظم و سازمان يافتگي را در هر جنبه از كسب و كار خود حفظ مي كنيم.

سخت كوشي
هرگز چيزي را جز به بي عيب و نقص بودن و صد البته دقيق بودن براي خود قابل پذيرش قرار نداده ايم. و اين مهم جز از طريق مسئوليت پذيري،  توجه خاص به مشتري و در نظر گرفتن مالكيت آنچه براي افراد انجام مي دهيم، ميسر نخواهد شد.

خيريه
شناخته شدن به عنوان روح حاضر در رسيدگي و توجه به افراد، خصوصا افرادي كه محتاج به كمك هستند. خدمت در اوج سخاوت.
 

 

 

با عضویت در خبرنامه "پارت پایا مداوا" از فعالیت‌های ما با خبر شوید.